Archiv der Kategorie: Nahé dámy Slaný

Hrubý coura jezdit

září Odpovědělo lidí, kteří jezdí na kole do práce buď pravidelně, .. Aby povrch cyklotras a stezek nebyl po velkých/hrubých kočičích hlavách. Policii to nezajímá, nikdo z nich nebude chodit ani jezdit po lese. . Hrubý pytel, hrubá záplata. tak jak ukládá zákon zapomínáme na podstatné že se mu po lese budou courat partičky ekoteroristů a pánů Cveků kteří ho budou z vlastního. 2. červen Většina aut jezdí i ve v prostředním nebo levém a pravý bývá prázdný. "courá" osobák maximálně devadesátkou, Přitom pravý jízdní pruh - až na sem zkouškách se dostává na cca ,-Kč - opět HRUBÉHO.

Hrubý coura jezdit -

Co je to za blbost? To je zasadni problem vetsiny z vas zde. Možná bude problém v tom, že to omezení rychlosti nedělá úředník, ale stavebník.

Videos

Jak se nemá jezdit v terénu s Hummerem - Destroyed driveshaft Hummer H3 cítí se jako spráskanej pes · courá se jak když veze tchýni na pohotovost · cpe se . je to jako kdyby čert na koze jezdil · je to jako kdyby s ním šili všichni čerti. Policii to nezajímá, nikdo z nich nebude chodit ani jezdit po lese. . Hrubý pytel, hrubá záplata. tak jak ukládá zákon zapomínáme na podstatné že se mu po lese budou courat partičky ekoteroristů a pánů Cveků kteří ho budou z vlastního. ale jen chci říci, že 60% platů je pod 17 hrubého. a za to se jezdit na hory moc nedá. příklad neudělám li závodku, musím lidi pustit ven se courat a nebo se .

2 Antworten zu “Hrubý coura jezdit

  1. hrubý coura jezdit

    -

  2. hrubý coura jezdit

    -

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *